Přihlaste se do Cen SDGs 2020!

Asociace společenské odpovědnosti již čtvrtým rokem pořádá prestižní ocenění za naplňování Cílů udržitelného rozvoje od OSN v Česku. Letošní ročník Cen SDGs přináší několik novinek. Vybrané projekty budou mít možnost zapojit se do Akcelerátoru Cen SDGs. Nově budou také oceněny projekty, které bojují se změnou klimatu. Ceny doprovází kampaň Jana Saudka Naše planeta.

Hlásit inovativní projekty s pozitivním dopadem na společnost i planetu je možné do 30. června 2020 na webových stránkách www.globalnicile.cz, a to v kategoriích: Byznys, Veřejná sféra, Mladý leader a Reporting. Nově budou oceněny projekty, které bojují se změnou klimatu. Partnerem kategorie je Světový fond na ochranu přírody (WWF). Vítěze kategorie Změna klimatu letos nově vybere široká veřejnost ve veřejném hlasování.

Vybrané projekty letos získají jedinečnou příležitost zapojit se do  Akcelerátoru Cen SDGs a stát se součástí rozvojového programu, jenž jim umožní zajistit udržitelný růst a zvýšit pozitivní dopad svých aktivit při naplňování SDGs.

 

POJĎME SPOLEČNĚ ZACHRÁNIT NAŠI PLANETU

Změna klimatu se stala centrálním tématem letošní doprovodné kampaně k Cenám SDGs. V kampani s názvem Naše planeta vystupuje 13 veřejně známých osobností ztvárněných známým českým fotografem Janem Saudkem. S poselstvím, že změna klimatu je nepopiratelná. A rychlost, s jakou postupuje, je alarmující. Po vyskládání všech portrétů vedle sebe se zobrazí dílo, které odhaluje eskalující klimatickou krizi v celé své šíři. Portréty dohromady znázorňují růst globální teploty zemského povrchu od roku 1850 do současnosti.

Součástí kampaně je i aktivní zapojení veřejnosti skrze dobrovolné osobní závazky ke snížení své uhlíkové stopy. Výtěžek z prodeje obrazů a následné dražby celého díla po konci kampaně poputuje na podporu iniciativy Sázíme budoucnost od Nadace Partnerství. Kampaň tak podpoří výsadbu stromů ve snaze zmírnit dopady klimatické změny.

Registrovat svoje osobní závazky ve prospěch klimatu a udržitelného životního stylu můžete zdewww.globalnicile.cz/nase-planeta

Nejnovější aktuality

Červnový Newsletter plný novinek právě vyšel!

Zobrazit článek

Seminář pro učitele o ŠUŽ a MZU - nové podzimní termíny a nabídka projektů k účasti

Zobrazit článek

Přihlaste se do Cen SDGs 2020!

Zobrazit článek

Je Ti 13 a více let? Přijeď na náš DEMO KEMP ZDARMA!

Zobrazit článek

Kontakt

SEVER, suz@ekologickavychova.cz, 734 310 966

Značka spisu ochranné známky programu ŠUŽ: O-460652

Stránky byly realizovány díky projektu "Stabilizace a rozvoj sítě národního programu Škola pro udržitelný život"

Facebook

Stránky vytvořila TAH reklamní agentura www.tah.cz