K optimalizaci našich webových stránek používáme cookies. Více o cookies.


Červnový Newsletter přináší inspiraci, metodiky i příklady dobré praxe

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

opět se nám přiblížil konec školního roku a s ním těšení na prázdniny – k nim pro vás i žáky máme nabídku na KEMP PRO MLADÉ / LETNÍ ŠKOLU MZU PRO VZDĚLAVATELE na našem středisku v Horním Maršově v Krkonoších.

Pokud se na našich letních akcích nepotkáme, pak vás zveme na některou v dalším školním roce! Aktuálně nabízíme kromě celoročního programu Škola pro udržitelný život nově také sérii LEKCÍ O OCHRANĚ KLIMATU – pročtěte letáček a pokud vás tento projekt zaujme, přihlašujte se nejlépe hned – pro 6 škol máme na konec léta nachystaný výjezd do DRÁŽĎAN, samozřejmě v rámci projektu zdarma!

Ale pojďme si společně užít i poslední týdny stávajícího školního roku – proč ne třeba při online přednáškách věhlasného průkopníka místně zakotveného učení, DAVIDA SOBELA z Antioch University (USA), které se podařilo domluvit na dva červnové termíny!

Anketa mezi mladými aktivními lidmi na téma zkušeností s klimatickým vzděláváním by neměla uniknout vaší pozornosti, stejně tak jako pozvánka jedné z jejích účastnic, Ludmily Kozlové na shlédnutí jejích webinářů. A už jste objevili novou publikaci Petra Daniše Klima je příležitost? Pokud ne, najdete v Newsletteru krátké shrnutí a odkaz na web, kde se dozvíte více, případně i objednáte 😉

Novinkou je možnost stažení jakékoliv minilekce MZU na našem webu, odkaz najdete také v tomto Newsletteru.

Přejeme pohodové a odpočinkové léto a těšíme se na viděnou na některé z našich (nebo vašich:) akcí!

TÝM ŠUŽ A MZU 🙂

PS: Newsletter stáhnete kliknutím na obrázek níže a najdete ho uložen v sekci Newsletter.

DALŠÍ AKTUALITY