K optimalizaci našich webových stránek používáme cookies. Více o cookies.


Nové číslo Newsletteru ŠUŽ a MZU právě vyšlo!

Toto číslo (ÚNOR 2023) otevřete kliknutím na obrázek, všechny Newslettery najdete ZDE.

Milé kolegyně, milí kolegové,

druhé pololetí je v plném proudu a s vidinou brzkého jara jsme pro vás nachystali soubor novinek a reportáží z naší společné zájmové oblasti – místně zakotveného učení, Školy pro udržitelný život, a to vše v poslední době i se zaměřením na klimatické vzdělávání (v souvislosti v místem, kde žijeme).

A právě klimatické vzdělávání v tomto čísle rezonuje – např. reportáží z konference o klimatickém vzdělávání, nabídkou našich seminářů i programu ŠUŽ s tímto zaměřením či představením nového webu ucimoklimatu.cz (který jistě mnozí z vás již navštívili ;-).

Obsah Newsletteru je bohatý, nepřehlédněte i naše stálé rubriky (rozhovory, příklad z praxe), ale také nabídky a pozvánky (např. na dubnovou konferenci o WELLBEINGU) či další metodické materiály k minilekcím MZU.

Užijte si pohodové čtení a radost s přicházejícího jara, ideálně venku společně s dětmi 🙂

Tým ŠUŽ a MZU

Střediska ekologické výchovy SEVER Horní Maršov

DALŠÍ AKTUALITY